Ürün iadesi yapmak için;

Üye girişi yaptıktan sonra  Sipariş Geçmişi menüsünden iade etmek istediğiniz siparişe tıklayınız. Açılan sayfada 

İADE ÜRÜN kısmından iade sebebini yazarak  İADE ÜRÜN TALEP FİŞİ oluşturun. Talebiniz onaylandığında Talep fişiniz oluşacaktır. Ürünüz adresimize karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması ve beklediğiniz gibi çıkmamaması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız ürün için ödediğiniz para  7 iş günü içerisinde size iade edilecektir . Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İade Adresi: Akçaburgaz PTT Şubesi - Mustafa AYDIN  ( Karşıdan ödemeli olarak gönderiniz)

Ürün iade alındıktan sonra paranız iade edilecektir.